Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas – czas serdeczności, radości oraz okazywania sobie wzajemnie troski i miłości. Finansowe wsparcie chłopca z naszej gminy potrzebującego pomocy – to cel zorganizowanego w naszej szkole kiermaszu bożonarodzeniowego. Całkowity dochód ze sprzedaży został przeznaczony na cel charytatywny (dofinansowanie rehabilitacji dziecka).
Kiermasz trwał od 10 do 18 grudnia 2018 r. Tydzień wcześniej uczniowie naszej szkoły rozpoczęli przygotowania – własnoręcznie wykonywali ozdoby – wśród nich znalazły się przepiękne bombki, choinki wykonane z różnych materiałów, stroiki świąteczne, lampiony. W prace zaangażowali się również rodzice naszych uczniów. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród kupujących zarówno uczniów, nauczycieli, rodziców, jak i gości. Zakończył się sukcesem! Wszystko zostało sprzedane! Pamiętajmy – nie byłoby wielkiego sukcesu, gdyby nieoceniona pomoc uczniów, nauczycieli i kochanych rodziców!
Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Wierzymy, że dobro powraca.