Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej szkole przeżywamy to bardzo uroczyście. W dzień szkolnej wigilii 18.12.2018 r. panowała radosna atmosfera. O godzinie 12 wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć Jasełka przygotowane tradycyjnie przez naszych uczniów pod okiem pani Teresy Chmielewskiej. Aktorzy, bajkowa aranżacja sceny oraz wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach Pani Dyrektor Liliana Buzała wraz z księdzem Wiesławem Kudłą złożyli dzieciom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom bożonarodzeniowe życzenia. Wszyscy przybyli podzielili się opłatkiem, złożyli sobie wzajemnie życzenia i zasiedli do odświętnie nakrytego stołu. Atmosfera była prawdziwie świąteczna.

Zapraszamy do galerii