„Bóg nie mógł być wszędzie,
dlatego stworzył Babcię i Dziadka”

Tradycją naszej szkoły jest przygotowanie uroczystej akademii z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku, tak
w piątek 25.01.2019 r. naszą szkołę odwiedzili wspaniali goście – zaproszeni Dziadkowie naszych uczniów
i przedszkolaków, Ci z kolei wystąpili przed gośćmi. Występy rozpoczęły najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych, które dzielnie zaśpiewały piosenkę oraz wyrecytowały wierszyk. Na scenie pojawiali się coraz starsi uczniowie, którzy dali udany występ. Były piosenki, wierszyki, a także taniec, nie zabrakło akcentów humorystycznych. Po udanym przedstawieniu i złożeniu życzeń, wszystkie dzieci wręczyły swoim Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i wspólną herbatką.

Zapraszamy do galerii